Przygotowanie do druku książek, druk książek w każdym nakładzie, przygotowywanie e-booków, strony internetowe – tworzenie i zarządzanie… konkurencyjne ceny!
Przygotowanie do druku książek, druk książek w każdym nakładzie, przygotowywanie e-booków, strony internetowe – tworzenie i zarządzanie… konkurencyjne ceny!

Bogaci przed Bogiem

  • Format: 160 x 235 mm,
  • grubość: 10,5 mm,
  • stron: 120,
  • oprawa miękka.

Kilka wybranych stron:

„Czy istnieje coś takiego, jak biznes po chrześcijańsku?” – usłyszałem niedawno takie pytanie. „Przecież biznes to zdobycie maksimum zysku, niezależnie od wiary” – brzmiało uzasadnienie. Tak jednak mogła mówić tylko osoba niewierząca. Jezus, który prawdziwie jest Panem i Sędzią świata, jest także Panem moich pieniędzy i wymaga, aby przestrzegano Jego praw także w biznesie!

Można znaleźć ludzi, którzy podjęli trud posłuszeństwa Bogu w prowadzeniu firmy i mają wspaniałe owoce swojej decyzji. Gdy tych przedsiębiorców będzie wielu, może nawet większość, to dokona się rzeczywista zmiana sytuacji ekonomicznej w kraju, czy nawet na świecie, Wielu przedsiębiorców rzeczywiście słuchających Pana Jezusa, to prawdziwa rewolucja gospodarcza. Ma ona swoje źródło w sercu wierzącego, które jest zakochane w swoim Bogu. Ta rewolucja jest całkowicie pozbawiona przemocy, bo dokonuje się w wolności sumienia. Na początku drogi jest decyzja człowieka, który postanawia powierzyć swoją firmę Bogu, a samemu być jak najlepszym zarządcą. Kilka przykładów zawarte jest w niniejszej książeczce.

ks. dr Rafał Ostrowski
duszpasterz Talent Poznań

Więcej na stronie autorów: www.mwnowiccy.pl